باربری نیایش
باربری فرمانیه
آوریل 24, 2016
باربری سعادت آباد
باربری سعادت آباد ۲۲۸۹۹۷۰۵ | اتوبار سعادت آباد| تهران
آوریل 24, 2016

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه

اگر می خواهید باربری مطمئن ، متعهد و با سابقه را در منطقه زعفرانیه تهران داشته باشید با “اتوبار تهران” تماس بگیرید . شماره های تماس :

۲۲۸۹۹۶۱۲

۲۲۸۹۹۷۰۵

شرکت ترابری حمل و نقل زعفرانیه تهران

                    باربری و اتوبار زعفرانیه با سال ها سابقه 

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه

باربری نزدیک زعفرانیه

۲۲۸۹۹۶۱۲

۲۲۸۹۹۷۰۵

(شعبه دیگری ندارد)

باربری و اتوبار  زعفرانیه پیشرو در صنعت حمل ونقل اسباب و اثاثیه منزل، کالای تجاری و اداری بابیمه نامه معتبر و با کامیونهای بزرگ و vip . اتوبار و باربری زعفرانیه اصل متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با لوازم لوکس و مدرن. استرج رپ، بابل رپ، کارتن ۵لایه حجیم و محکم مخصوص حمل لباس و رختخواب، سلفون، فوم و ضربه گیر و … بابیمه نامه و با بسته بندهای جوان و کار آزموده . اثاث کشی بدون دغدغه را تجربه کنید. اتوبار نمونه زعفرانیه تهران ارزان قیمت و با کیفیت عالی در خدمت شما می باشد. اتوبار و باربری زعفرانیه تهران دارای کارگران خوش برخورد ،کارگران با اخلاق ،کارگران ورزیده و کارگران حرفه ای می باشد.

اتوبار زعفرانیه تهران . تهران شمیرانات یکی از شعبات پر فعال نمونه باربری تهران با ۴۰ سال سابقه طولانی در خدمت تمام هموطنان گرامی منطقه زعفرانیه تهران میباشد که شبانه روزی و با بیش از ۳۰ سال تجربه کاری و کارگران خوش اخلاق و مهربان که دارای ماشین های بزرگ است در خدمت شما می باشد

 

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه

لیست خدمات ما:

 ازآنجاکه هدف اصلی ما کاهش فشارهای عصبی ناشی ازجابجای شماست برآن شدیم تاسال هاتجربه خویش را اینگونه دراختیارشما قراردهیم :

۱- تامین کلیه اقلام موردنیاز ازقبیل:

الف – کارتن های مناسب جهت بسته بندی

ب –تامین نایلن های حباب داربه منظورضربه گیری

پ –ارئه چسب وماژیک به منظور تفکیک ملزومات در زمان بازکردن اجناس

ت – بکارگیری نیروهای مجرب وکارآزموده وامین ودلسوز درجهت سهولت حمل وایجاد آسایش وآرامش شما

 

امیدواریم از خدماتی که باربری و اتوبار زعفرانیه ارئه می دهد راضی و خرسند باشید .پیشنهادات و انتقادات خود  را روی سایت برای ما بفرستید

Call Now Button