باربری دارآباد
باربری دارآباد | اتوبار دارآباد
می 17, 2016
باربری یوسف آباد | اتوبار یوسف آباد
می 30, 2016

باربری قیطریه-اتوبارقیطریه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه قیطریه می‌ باشد. هدف ما در باربری تیشک شعبه قیطریه رضایت کامل شماست . از بسته بندی تا چینش همراه شما خواهیم بود تا خاطره خوبی از اسباب کشی داشته باشید  . همه کارها را به ما بسپارید . سال ها سابقه در زمینه باربری ، ماشین های بزرگ و کوچک باربری همراه با کارگران ورزیده ، متعهد و خوش اخلاق و پاسخگویی ۲۴ ساعته در زمینه هرگونه نیاز و سوال و مشاوره ، به ما توانایی خدمت بهتر به شما را داده است .جهت تماس با باربری قیطریه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

باربری قیطریه یک باربری معتبر برای یک اثاث کشی اسان

شماره های تماس با باربری قیطریه >>>>>

۲۲۸۹۹۶۱۲

۲۲۸۹۹۷۰۵

۰۹۱۲۶۱۴۶۸۹۹    بامدیریت عزتی

باربری قیطریه

باربری قیطریه

همین حالا با ماتماس بگیرید ….

بایک تماس مشتری همیشگی ما شوید…. باربری قیطریه یک باربری معمولی نیست ….

۴۴۳۵۰۸۰۶۸۸۷۸۶۱۸۸ ۲۲۸۹۹۶۱۲ ۲۲۸۹۹۷۰۵۰۹۱۲۶۱۴۶۸۹۹ با مدیریت عزتی

 

باربری قیطریه اتوبار و باربری قیطریه وانت تلفنی منطقه قیطریه بهترین باربری در قیطریه باربری قیطریه

چقدر برای اثاث خود ارزش قایلیم؟

 

یکی از دغدغه های مهم امروزه در حمل اثاث کشی این است که نگران شکستن وسایل منزل خود هستیم شرکت ما با تجربه ای چندین ساله برآن است که اسباب و اثاثیه شما را با کمال دقت تمامی وسایل خانه شما را به هر جایی از تهران یا هر نقطه از کشور می خواهید را برای شما جابجا نموده و اسباب و اثاثیه منزل شما را بیمه نماید و این اطمینان را به شما می­دهد که با برنامه ­ریزی منظم بدون خط خوردگی و کوچکترین آسیب جابجا نموده و از دغدغه­های شما بکاهد.

 

بعضا این اتفاق افتاده است که در حین اسباب کشی وقت خود و دوستان یا آشنایان را تلف نموده و به نتیجه ای نمیرسید گروه حمل و نقل ما خود را موظف می­داند که اثاث  شما را با نهایت دقت پس از  بسته بندی وسایل خانه و یا دفتر شما به سبک مدرن جهان بسته بندی نموده و آنرا برای جابجایی آماده کند به مقصد مورد نظر برساند سپس بار مورد نظر با ماشین­های مسقف و موکت کاری شده همراه با نیرویی اسباب و اثاثیه شما را بارگیری می­کند و به محل جدیدتان جابجا می­کند و با نهایت دقت در محل جدیدتان تخلیه و طبق چیدمانی که شما در نظر دارید می­چیند

با ما تماس بگیرید اعتماد چندین ساله مشتریان ما اعتبار ماست.

همکاران ما شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند

 

با ما در ارتباط باشید کافی است همین الان با شماره های زیر تماس بگیرید

*چیدمان باردرکامیون اهمیت دارد:

نوع چیدمان بار دراثاث کشی از اهمیت زیادی برخوردار است پس باید به ان توجه ویژه ایی داشته باشیم.دراثاث کشی منزل بایدازکارتن های محکم وقابل اطمینان برای بسته بندی استفاده کرد وبارچین باید آن ها را به ترتیب سنگینی ونوع کارتن تا ارتفاع معین بچیندکه وسایل حساس شما اسیبی نبیند. ما این قول را به شمامیدهیم که بارچینی که خدمتتان میفرستیم وسایلتان رابه نحواحسن بچیند.کامیون های باربری ما کلامسقف فلزی واتاق موکت کاری شده هست وهرکامیون ضربه گیروسایل شما را دارد.

*جابه جایی وسایل سنگین ازقبیل گاوصندوق پیانو ,تردمیل و…

دراثاث کشی چندقلم بار وجود دارد که ازنظر حمل آن اهمیت دارد وباکیفیت هستند.این وسایل برای جابه جایی نیازبه کارگرانی باتجربه و باسابقه داردخوشبختانه باربری قیطریه باداشتن کارگران قدیمی وباتجربه توانسته است در این زمینه رضایت مشتریان راجلب کند وبارواثاثیه را صحیح وسالم بارگیری وتخلیه کند.

*بیمه اثاثیه بار:

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد اما با این وجود برای تمامی بار های ارسالی توسط باربری قیطریه بار بیمه نیز ارائه میگردد بیابراین نگرانی از این بابت نداشته باشید.

شماره تلفن های باربری قیطریه با مدیریت عزتی

 1. ۲۲۸۹۹۷۰۵
 2. ۸۸۷۸۶۱۸۸
 3. ۲۲۸۹۹۶۱۲
 4. ۴۴۳۵۰۸۰۶
 5. ۰۹۱۲۶۱۴۶۸۹۹ با مدیریت عزتی

سایر خدمات اتوبار قیطریه:

 • باربری و حمل و نقل شهری با سرویس مجهز و مدرن

 • اعزام نیروی متخصص باربری

 • ارسال تجهیزات بسته بندی حرفه ای

 • مشاوره و راهنمایی

 

با اتوبار و باربری قیطریه شبانه روزی با کامیون های بزرگ وموکت کاری شده همراه با کارگران خوش اخلاق و مجرب با نیم قرن سابقه درخشان درامر باربری قیطریه دارای مشاور های باتجربه همراه با بسته بندی محکم و پیشرفته اتوبار قیطریه  آماده ارسال بار به تمام نقاط تهران و شهرستانها با قیمت مناسب وباور نکردنی می­باشد، باربری قیطریه  بهترین و باتجربه ترین باربری در منطقه قیطریه  تهران می باشد باربری قیطریه  متخصص حمل بار و اجسام سنگین وحساس.

با باربری قیطریه  دیگر نگران شکستن وسایل خود نباشید

 • دقت , کیفیت , اطمینان.
 • با ما اثاث کشی بدون استرس را تجربه کنید.

 

باربری ما با ویژگی های زیر برترین باربری در این محله می باشد:

 1. با کامیون های بزرگ و موکت کاری شده
 2. با کارگران خوش اخلاق و مجرب
 3. با بیمه نامه معتبر
 4. با مجوز رسمی از اتحادیه
 5. بانیم قرن تجربه
 • با باربری محله قیطریه آسوده جابه جا شوید
 • اتوبار و باربری ما بدون تعطیلی، به صورت شبانه روزی
 • کیفیت , دقت , اطمینان
 • اثاث کشی بدون دغدغه خود را با باربری قیطریه تجربه کنید.

 

باربری ما پیشرو در صنعت حمل و نقل بار و اثاثیه منزل ، کالای تجاری ، اداری ، ارگانهای دولتی و جهیزیه عروس و …باربری قیطریه  متخصص در امر بسته بندی به روش کشورهای اروپایی با بیهترین امکانات بسته بندی روز دنیا . بسته بندی حرفه ای برای خارج از کشور . بسته بندی حرفه ای برای تمام نقاط کشور با باربری ما. بسته بندی کامل لوازم منزل و اداری با باربری ما . کارگران خوش اخلاق و حرفه ای را از اتوبار ماتهران بخواهید. باربری قیطریه دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران باربری ما با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان و با بیش از ۲۵ شعبه فعال در سراسر تهران آماده ی ارائه ی بهترین خدمات حمل و نقل بار به تمام هموطنان گرامی به صورت شبانه روزی می باشد.با باربری ما تهران نگران جابجای لوازم خود نباشید.اتوبارقیطریه تهران دارای مدیریتی قوی و پرسنلی کار آزموده و حرفه ای میباشد.

 • باربری ما با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت

بدنبال باربری مطمئن در منطقه قیطریه  تهران هستید ؟ ما بهترین ها را در کنار هم جمع کرده ایم . ماشینهای بزرگ ، متوسط و کوچک حمل بار ، بدون محدودیت در امور باربری در باربری ما و کلیه محله های اطراف . با ما تماس بگیرید :

 

 • اتوبار و باربری قیطریه پیشرو در صنعت حمل و نقل
 • باربری قیطریه با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت
 • باربری قیطریه با ۳۰ سال سابقه

دقــت , سرعـت , کیفیت در کار ما مبین است

تلفن­های تماس:

 1. ۴۴۳۵۰۸۰۶
 2. ۸۸۷۸۶۱۸۸
 3. ۲۲۸۹۹۶۱۲
 4. ۲۲۸۹۹۷۰۵
 5. ۰۹۱۲۶۱۴۶۸۹۹ با مدیریت عزتی

 

باربری قیطریه اتوبار و باربری قیطریه وانت تلفنی منطقه قیطریه  بهترین باربری در قیطریه  باربری قیطریه

 

Call Now Button