خدمات

نکاتی مهم در خصوص اثاث کشی – باربری تهران-باربری تیشک

نکات اثاث کشی

نکاتی مهم در خصوص اثاث کشی – باربری تهران-باربری تیشک

 

نکاتی مهم در خصوص اثاث کشی - باربری تهران-باربری تیشک

نکاتی مهم در خصوص اثاث کشی – باربری تهران-باربری تیشک

چقدر برای اثاث خود ارزش قایلیم؟

یکی از دغدغه های مهم امروزه در حمل اثاث کشی این است که نگران شکستن وسایل منزل خود هستیم شرکت ما با تجربه ای چندین ساله برآن است که اسباب و اثاثیه شما را با کمال دقت تمامی وسایل خانه شما را به هر جایی از تهران یا هر نقطه از کشور می خواهید را برای شما جابجا نموده و اسباب و اثاثیه منزل شما را بیمه نماید و این اطمینان را به شما می­دهد که با برنامه­ریزی منظم بدون خط خوردگی و کوچکترین آسیب جابجا نموده و از دغدغه­های شما بکاهد.

بعضا این اتفاق افتاده است که در حین اسباب کشی وقت خود و دوستان یا آشنایان را تلف نموده و به نتیجه ای نمیرسید گروه حمل و نقل ما خود را موظف می­داند که اثاث  شما را با نهایت دقت پس از  بسته بندی وسایل خانه و یا دفتر شما به سبک مدرن جهان بسته بندی نموده و آنرا برای جابجایی آماده کند به مقصد مورد نظر برساند سپس بار مورد نظر با ماشین­های مسقف و موکت کاری شده همراه با نیرویی اسباب و اثاثیه شما را بارگیری می­کند و به محل جدیدتان جابجا می­کند و با نهایت دقت در محل جدیدتان تخلیه و طبق چیدمانی که شما در نظر دارید می­چیند

با ما تماس بگیرید اعتماد چندین ساله مشتریان ما اعتبار ماست.

شما برای انجام اسباب کشی به بهترین روش نیازمند یه برنامه ریزی دقیق و عملکردی حساب شده میباشید.

لازمه ی یافتن بهترین روش برای یک اسباب کشی این است که اول از همه قبول کنیم که هر کاری راهی دارد و هر فردی توانایی انجام یک کار را دارد. و همه چیز را پیش‌بینی کنید

رسم است که برای انجام صحیح یک کار بزرگ از افراد باتجربه نظرخواهی کنیم . مشاوران زبده ی شما در باربری تهران با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام اسباب کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد . تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد. بعد از این مشورت با مشاوران باربری تهران یافتن توانایی افراد درگیر پروژه دومین اقدام درست عملیاتی شماست . اینکه هر فردی در انجام چه کاری قدرتمند است یک کشف بسیار ارزشمند در کشف بهترین روش اسباب کشی است . ( اگر زمان انجام اینکار را ندارید تیم اجرایی باربری تهران اینبار هم به کمک شما میشتابد و با استفاده از نیروهای هوشمند باربری تهران میتوانید با خیال راحت اسباب کشی را به عهده باربری تهران بسپارید. )

بعد از جمع کردن وسایل و قرار دادن آنها در جعبه ها نوبت به چیدمان جعبه ها در خانه میشود که این کار مستلزم استفاده از یک الگوریتم دقیق برای جابجایی بعدی وسایل است . سعی کنید راه خوبی را برای کارگرها برای عبور از اتاق‌ها و رسیدن به آشپزخانه باز کنید. یک چیدمان درست، که باعث می‌شود وسایل شما به خوبی در پشت خاور جا شود و ذره‌ای جا هم هدر نرود، در حالتی اتفاق می‌افتد که طبق گفته قدیمی‌‌ها اول هندوانه‌ها را بچینید بعد سیب‌ها و بعد آلبالو گیلاس‌ها را.( البته کارگران باربری تهران با استفاده از تجربه خود به چیدمان درست و عالی وسایل میپردازند ! در اینجا هم باربری تهران بهترین خدمت را ارائه میدهد )

بیشتر بخوانید :  باربری لواسان - 22899612- اتوبار لواسان بابری تهران

بعد از انجام اسباب کشی درست وقتی که در ذهنتان خانه جدید را با تمام وسایل، مبلمان و ظاهر خوش تصور می‌کنید، باید پیه یک هفته بی‌گازی، بی‌تلفنی، بی‌لباسی، بی‌اتویی، بی‌غذایی و… را به تن خود بمالید. هر چند با یک بسته‌بندی درست و نوشتن نام وسایلی که در داخل کارتن‌ها گذاشته‌اید، می‌‌توانید تا حدودی از این سردرگمی کم کنید، اما به هر حال اینها اتفاقاتی است که کم‌ و بیش در هر اسباب‌کشی می‌افتد!‌ یادتان باشد که قرار است فردا به اداره بروید و اتو را پیدا نمی‌کنید. برای درست کردن یک لیوان چای ساده دچار مشکل می‌شوید. یخچال را بعد از جابه‌جا کردن تا یک روز نباید به برق بزنید و یخ ندارید، تمام محتویات فریزر آب شده است و آب آنها روی وسایل دیگر ریخته شده،‌ درست وقتی که باید مهم‌ترین و بهترین لباس‌ها را پیدا کنید بدترین و غیرقابل مصرف‌ترین آنها را پیدا می‌کنید. در اینجا بازهم تاکید میکنیم که استفاده از تجربه ی مشاوران مجرب باربری تهران شما را در رساندنتان به نتیجه همراهی خواهد کرد و تا حد امکان از ایجاد آشفتگی های بعد از اسباب کشی جلوگیری خواهد کرد.

نکاتی مهم در خصوص اثاث کشی – باربری تهران-باربری تیشک

بسته بندی اثاثیه خانه از جمله

یخچال ساید بای ساید،مبلمان،بوفه،پیانو،ماشین لباس شوی،چینی،کریستال،آرکوپال و …
با یک تماس در خدمت شما هستیم در طول شبانه روز در شهر و شهرستان
تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کلای شما، وسایل اداره، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

حادثه خبر نمیکند

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید سعادت آباد این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه بار حل کرده است و شماه آسوده خاطر باشید. بار شما را صد در صد تضمین میکنیم. در اتوبار سعادت آباد اسباب و اثاثیه شما با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز بسته بندی شده و هیچ خطری اثاثیه شما را تهدید نمیکند.در باربری سعادت آباد از وانت بار،نیسان،کامیون و خاور استفاده میشود. از جمله اثاثیه ای که تخصص حمل آن را داریم: یخچال ساید بای ساید،مبلمان، بوفه، پیانو، ماشین لباسشویی، چینی ، کریساتل ، ارکوپال و…

باربری تهران (تیشک)

با شعبه های شمال شهر، مرکز و شرق و غرب تهران آماده ی ارائه بهترین و مناسب ترین باربری اثاث و وسایل شما می باشد : پاسداران، شهرک غرب، سعادت آباد، نیاوران ، میدان کاج، خیابان سرو، سیدخندان، بزرگراه رسالت، بلوار شریعتی، بزرگراه صیاد شیرازی، بلوار یادگار امام، بزرگراه شهید چمران، قلهک،  میدان صادقیه، بلوار شریعتی، میدان ونک، پونک، سهره وردی، خیابان جمهوری، بزرگراه کردستان، بزرگراه رسالت و … تنها بخشی از منطقه های تحت پوشش باربری تهران باربری تیشک می باشد، منتظر تماس های شما هستیم.

چگونه اسباب کشی کنیم؟چگونه اسباب کشی کنیم؟
چگونه اثاث کشی کنیم؟چگونه اثاث کشی کنیم؟
جابجایی وسائل شکستنیجابجایی وسائل شکستنی
بیمه باربری و حمل و نقلبیمه باربری و حمل و نقل
انتخاب سرویس مناسب باربریانتخاب سرویس مناسب باربری
حادثه خبر نمیکند

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید باربری تهران این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه بار حل کرده است و شماه آسوده خاطر باشید. بار شما را صد در صد تضمین میکنیم. در اتوبار سعادت آباد اسباب و اثاثیه شما با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز بسته بندی شده و هیچ خطری اثاثیه شما را تهدید نمیکند.در باربری تهران.تیشک از وانت بار،نیسان،کامیون و خاور استفاده میشود. از جمله اثاثیه ای که تخصص حمل آن را داریم: یخچال ساید بای ساید،مبلمان، بوفه، پیانو، ماشین لباسشویی، چینی ، کریساتل ، ارکوپال و…

بیشتر بخوانید :  باربری جمال آباد|۴۴۳۵۰۸۰۶|اتوبارو باربری جمال آباد

فهرست کارها
برای جلوگیری از سردرگم شدن، بهترین کار این است که لیستی از کارهایی که باید انجام دهید و وسایلی که باید جمع و جور کنید، تهیه کنید. میتوانید برنامه ای زمان بندی شده برای بسته بندی کردن وسایل هم تدارک ببینید و تمام فشار اسباب کشی را در یک روز متحمل نشوید.
خرید لوازم مورد نیاز برای بسته بندی
برای بسته بندی بهتر وسایل و لوازم، به ابزار و تجهیزاتی نیاز دارید که اسباب کشی را منظم و راحت کند.
برای مثال حتما باید ظروف چینی و کریستالی خود را در جعبه های محکم و با پوشال یا سایر تجهیزات مشابه بسته بندی کنید تا هنگام جابه جایی آسیب نبیند بنابراین قبل از خروج این وسایل از کابینت ها باید کارتن های مقوایی برای بسته بندی، نایلون های بادی محافظ، پوشال و مقداری روزنامه باطله، نوار چسب های پهن و ماژیک تهیه کنید.
شروع بسته بندی
معمولا اولین بخش بسته بندی وسایل و لوازم خانگی مربوط به ظروف شکستنی، اشیای دکوری و لوازمی از این دست می شود و خوب است بدانید که هر قدر این وسایل را با دقت بیشتری بسته بندی کنید، در خانه جدید با خیال آسوده تری آنها را باز خواهید کرد. بهتر است لوازم شکستنی را در جعبه اصلی خودشان که معمولا داراری یونولیت ( محافظ و ضربه گیر ) است، قرار دهید. اگر این جعبه ها را دور انداخته اید، وسایل شکستنی را در روزنامه یا پارچه یا نایلونهای حباب دار بپیچید و درون یک کارتن محکم بسته بندی کنید.
جداسازی لوازم مختلف از یکدیگر
از بسته بندی وسائل متفاوت در یک جعبه یا به صورت درهم خودداری کنید. اشیاء هر اتاق یا هر قسمت منزل مانند حمام و… را در جعبه های جداگانه بسته بندی کنید تا هنگام باز کردن و چیدمان هر قسمت مجبور نباشید تمام جعبه ها را باز و در وسط خانه پراکنده کنید. به این ترتیب، اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن و حمام و غیره را به عنوان واحدهایی مجزا و مستقل در نظر بگیرید. هر روز ( در صورت نداشتن محدودیت زمانی ) به سراغ یک قسمت بروید و وسایل آنرا بسته بندی کنید. روی هر جعبه پس از اتمام کار روی هر بسته محتوی آنرا با ماژیک قید کنید. به عنوان مثال : ظرف کریستال ویترین – شکستنی

انگلیسی ها میگویند ۳ باراسباب کشی کردن به اندازه یک آتش سوزی به شما ضرر میرساند ،اسباب کشی یا همان اثاثیه آنقدرکارسختی است که حتی تصورآن غیرممکن است شمارابه وحشت می اندازد .اما ازآن گریزی نیست اسباب کشی ها درفصل تابستان رایج تراست به خصوص درماه شهریور که به دلیل نزدیک شدن به بازگشایی مدرسه بازارتعویض خانه خیلی گرم میشود اگربدانید چطوراسباب کشی و کی شروع به جمع آوری وسایل کنید میتوانیداین کارسخت رابرای خودتان وخانودتان راحت ترکنید.
حمل و نقل و باربری و اتوبار نباید به هر گروهی اعتماد کنید ، لطفا قول نرخ های پایین گروه های حمل و نقل متفاوت باربری و حمل بار رو نخورید ، هر ارزانی با کیفیت نیست ، اگر شما برای حمل بار و اثاثیه منزل خود نیاز به باربری و گروه حمل و نقل با اعتماد دارید و متخصص دارید و کارگرانی زبده و حرفه ای دارید با ما تماس بگیرید. متخصص در حمل بار ، متخصص بسته بندی ، متخصص نیسان بار تهران ، متخصص وانت بار تهران ، متخصص کامیونت بار تهران و متخصص کانتینر بار تهران ، حمل بار به شهرستان و تهران و سراسر ایران باربری تهران همراه با همراه شماست با سرویس شبانه روزی در تهران و سرویس های vip در تهران با دیگر نگران حمل کمد گران قیمت در تهران نباشید . با باربری تهران دیگر نگران حمل بار گرانقیمت خود نباشید . باربری همراه شماست در تمام مراحل جابه جایی و حمل بار –باربری هستید که در کنار شما برای یک اثاث کشی منحصر بفرد را تداعی کند با باربری ما در تماس باشید. باربری همراه شماست باربری تهران

بیشتر بخوانید :  بلوار شریعتی

نکاتی در مورد اسباب کشی

بنظر شما حتما اسباب کشی کار سختی به نظر می آید اما اگر برنامه ریزی منظمی داشته باشید مطمئن باشید کار آسانی در پیش روی شما می باشد .

به نکات مشاوره ای باربری تهران توجه فرمایید تا اسباب کشی بدونه دردسری را داشته باشید.

۱ – مهمتر از همه چیز این است که خانه جدیدی که قرار است به آن اسباب کشی کنید را تمیز کنید.

اگر خانه جدیدتان احتیاج به نقاشی و لکه گیری دارد و اگر موکت ها احتیاج به تمیز شدن دارند آنها را انجام بدهید.

۲ – موقه بسته بندی وسایل توجه کنید که تمامی کالا ها را با هم بسته بندی نکنید.

وسایل ضروری و غیر ضروری را در کارتن های جداگانه بسته بندی نمایید .

۳ – نام وسایلی که در داخل کارتن ها گذاشته اید را روی آنها با ماژیک بنویسید تا برای بازکردن آنها و چیدمان آنها برنامه ریزی داشته باشید.

۴ – کارتن های مربوط به هر قسمت را در اتاق خودش قرار دهید این کار باعث می شود سرعت کارتان افزایش یابد.

۵ – چیدمان وسایل را از آشپز خانه شروع کنید و بعد از آشپز خانه اتاق خواب ها و بعد از آن اتاق بچه را چیدمان کنید .

۶ –  اگر دیزاین خاصی در نظر دارید قرار دادن ویترین و مبلمان کمک شایانی به سرعت جابجایی می کنند.

۷ – جمع کردن وسایل را با اجسام سبک تر و غیر ضروری شروع کنید .

۸ – بهتر است برای جابجایی مبلمان روکش آنها رو روی آن بکشید تا در حین جابجایی و چیدمان در ماشین ضربه نبینند .

۹ – بهتر است جابجایی وسایل منزل در اوایل روز انجام گیرد.

۱۰ – وسایل شکستنی و ویترین ها ، یخچال ساید بای ساید ، میز های نهار خوری را بهتر است آنها را با فوم های مخصوص اسباب کشی بسته بندی نمایید. این فوم ها را میتوانید از شرکت باربری تهران تهیه نمایید .

نگران بسته بندی وسایل و جابجایی منزل خود نباشید باربری تهران با نیروی متخصص در عرصه بسته بندی ، جابجایی ، چیدمان و حتی مشاوره در خدمت شما عزیزان می باشد . فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.