دیگرخدمات :

 باهماهنگی قبلی دربسته بندی وجمع آوری اسباب ولوازم منزل آماده خدمات رسانی هستیم.

باهماهنگی  ازقبل می توانیم درچیدمان مجدد بخصوص درمورد اقلام سنگین و نیمه سنگین به یاری شما بیایم .

 

ویژگی های ما:

حفظ اموال و دارایی های شما ازاولویت های ماست امانت داری وپاک دستی یکی دیگراز ویژگی های ماست .

چشم پاکی وپاک دامنی در رفتار، کرداروگفتار همه کارکنان ما ساری وجاریست.

 

باربری غرب تهران

باربری فردوس,باربری کاشانی,باربری جنت آباد,باربری باغ فیض,باربری پونک,باربری تعاون,اتوبار

شهرزیبا,باربری صادقیه,باربری آریا شهر,باربری مرزداران,باربری گیشا ,باربری ستارخان, و….

 

باربری شمال تهران

باربری ولنجک,باربری تجریش,باربری مقدس اردبیلی,باربری زعفرانیه,باربری مجیدیه,باربری نیاوران

باربری میرداماد,باربری فرشته,باربری قیطریه,باربری قلهک,باربری آجودانیه,باربری ظفر, و …

 

قابل توجه هم وطنان عزیز و ارجمند: چنانچه نیازبه سرعت درخصوص دسترسی آسان به یکی از محلات زیردارید کافیست با جستوجودراینترنت با واژگان:

 اتوبارسعادت آباد,اتوبارشهرک غرب,اتوبار نیاوران,اتوبارفرمانیه, اتوبارقیطریه,اتوبارتجریش,اتوبارزعفرانیه,اتوبارولنجک , اتوبارمیرداماد , اتوبارونک, اتوبارپاسداران , اتوبارجردن,   اتوبارولی عصر,اتوبارمرزداران, اتوبارکاشانی, اتوباربلوارفردوس, اتوبارجنت آباد, اتوبارسردارجنگل,اتوبارشهرزیبا, اتوبارصادقیه,اتوبارستارخان, اتوبارگیشا, اتوبارملاصدا , اتوبارشیخبهایی,اتوبارسهروردی,اتوباربهشتی,اتوباردهکده المپیک, یاباواژگان بسته بندی اثاثیه منزل، به جستوجوبپردازید.

لزاماامیدواریم باراهنمایی ها وانتقادات وپیشنهادات خردمندانه شماسروران گرامی بتوانیم درخدمات رسانی هرچه بیشتروبهترموفق باشیم

بهتر است بدانید!

آنچه لازم است بدانید درقالب شهر شناسی بدین شرح است :

حوزه جغرافیایی ومحدوده فعالیت ما:

اهالی محترم منطقه یک و منطقه دو ومنطقه سه  درپایتخت: ازاین پس ما درکمترین زمان ممکن در کنار شما خواهیم بود.

از شمال :

منطقه یک:

دارای محله های تجریش نیاوران زعفرانیه ولنجک فرمانیه قیطریه اختیاریه الهیه ودیگر محلات نیز می باشد .

منطقه دو:

منطقه دو مهمترین ویژگی های جمعیتی  اقتصادی وترافیکی را داراست.ما در همه منطقه حضوری چشم گیر وفعال خواهیم داشت لاکن به این محدوده ها ومحلات توجه نمایید.

سعادت آباد:

سعادت آباد :یکی از محله های تازه تاسیس است که در شمال غرب تهران واقع شده است .سعادت آباد به علت تازه تاسیس بودنش دارای خیابان بندی و کوچه های مناسب برای رفت و آمد انواع خودرو هاست.گرچه سعادت آباد در برخی از اوقات روز دارای بار ترافیکی سنگین است اما این ترافیک معمولا روان است . سعادت آباد دارای ده ناحیه و پانزده محله است . یکی از مزیت های مهم منطقه سعادت آباد وجود چهار بزرگراه اصلی در چهار محدوده واقع در آن می باشد که این امر دسترسی به انواع محدوده ها را سهل نموده است . ما در سعادت آباد می توانیم با هماهنگی  شما از ساعاتی از روز و حتی شب استفاده نموده تا حمل بار به دور از ترافیک انجام پذیرد و از این حیث در مدیریت هزینه شما کمک نمائیم از آنجا که محدوده ی سعادت آباد دارای یک کشیدگی از شمال به جنوب است طی مسیر در حد فاصل شرق و غرب سعادت آباد بسیار نزدیک است اما چنانچه بخواهیم از شمال آن به سمت جنوب حرکت نمائیم لازم است مسافت بیشتری را طی کنیم سعادت آباد در شمال از مزیت های دیگری نیز برخوردار است اما آنچه برای عموم شهر وندان لازم است تا بدانند هزینه های جاری زندگی است که حتما از آن اطلاع کامل دارید ما در سعادت اباد به طور ۲۴ ساعته حضور داریم و در خدمت شما هستیم .

 

شهرک غرب:

محله ایی زیبا ولوکس دارای خیابانها وگذرگاه های عریض ومهندسی مناسب ومتناسب برای شهر وندان وساکنان آن.

در ابتدای دامنه رشته کوه البرز ازشمال شهرتهران ودر کنار محله سعادت آباد  محه لیی به نام شهرک غرب واقع گردیده است. به دلیل گرانی املاک در این محله (شهرک غرب)حوزه جغرافیای جمعیتی درآن از تراکم مناسبی برخورداراست .وبه همین دلیل و به دلیل نوع خیابان بندی آن  که قبلا ذکر شد ترافیک در آن (شهرک غرب)بسیار کم است. شهرک غرب درضلع شمالی بزرگراه همت واقع است.حمل نقل در شهرک غرب کاری سهل اما حساس است زیرا اهالی محترم شهرک غرب مردمی منظبط وحسابگر هستند از آنجاکه اولویت اولشان رفاه است از لوازم و اسباب اثاثیه لوکس برخوردارن وهمن موضوع باعث گردیده به جابجایی لولزو زندگیشان حساس بوده وبه انتخاب افراد جهت حمل کالای خود وسواس به خرج دهند وما به طرز تفکراحترام می گذاریم. اهالی محترم شهرک غرب ساکنان با فرهنگ وادب وشهروند مورد توجه ما هستند . لزا ما با افتخار واطمینان اعلام می نماییم در هر ساعت ودرهر زمان که لازم وضروری باشد ما برای انجام خدمت به نحو احسن حاضر و آماده خواهیم بود.شهرک غرب در برنامه های کاری ما دارای جایگاه خاص و ویژه است وما از این حیص به اهالی شرک غرب وساکنان شهرک غرب و همه عزیزان شهرک غرب قول می دهیم مطبق آنچه آنان می خواهند عمل نموده وانجام وظیفه نماییم.احترام در وحله اول در تمامی کارکنان حمل بار ما بچشم می خوردواهالی محترم شهرک غرب وآنانی که احتمالا به تازگی می خواهند در شهرک غرب ساکن شوند می توانند از این بابت اطمینان خاطر داشته باشند.

 

 

گیشا:

محله ای قدیمی وبا کاربری همه جانبه.موقعیت جغرافیایی محله گیشا به گونه ای است که دو بزرگ راه مهم ازشمال به جنوب گیشارا متمایز از دیگرمحدودهانموده است. اماکن اداری وتجاری گیشا پر تراکم است اما ترافیک در آن قالبا روان است .گیشا دارای خیابان بندی وکوچه های با عرض مناسب است وتردد در آن آسان است . سطح زندگی مردم در محله گیشا درهمه ابعاد مناسب بوده واهالی محترم محله گیشا ازفرهنگ غنی ووالایی برخوردارند .جمعیت ثابت و روان گیشا متعادل و متعارف است وبه همین دلیل گیشا دارای آرامش ورفاه مطلوب است. طراحی ومهندسی کوچه وخیابانهای گیشا باعث گردیده حمل ونقل در آن بسرعت انجام پذیرد وازاین منظرمنافع مالی را برای اهالی محتر گیشا درپی خواهدداشت.ما در گیشا شبانه روز حضور مستمر ودائم داریم و درصورت نیاز شهروندان وساکنان گیشا خیلی سریع وبه موقع در خدمتشان خواهیم بود .ما برای رفاه و آسایش و اطمینان شما همه تجربه و آموخته های خود را بکارمی گیریم تا گیشا را نگین درخشان منطقه نماییم .گیشا و گیشانشینان لیقت وارزس آنرا دارندکه ما برایشان سنگ تمام بگذاریم.سرعت دقت وقیمت مناسب در راس همه امور ساکنان گیشااست. انشاالله ما گیشارا در اولویت اول برنامه های کاری قرار می دهیم وخدماتمان درگیشا متمایز خواهد بود. ارامش وآسایش گیشا نشینان آرزوی ماست.

 

 

مرزداران:

مرزداران محله آرام ودنج. ودارای خیابانها وکوچه های عریض ووبسیار بسیار مناسب است تاجایی که مرزداران را هرگزباترافیک ندیده ایم وجود بزرگ راه ها و اتوبانهای شمال به جنوب وشرق به غرب در مرزداران باعث گردیده تا مرزداران خلوت وآرام وساکت باشد . اهالی محترم مرزداران مردمی فهیم و در سطح فرهنگی بالایی قراردارند . حمل ونقل در مرزداران دارای بالاترین سرعت است وبه همین دلیل ساکنان آن برای جابجایی متحمل هزینه های گزاف نمی شوندتراکم جمعیت در آن عالیست .واهالی محترم مرزداران روزگار خوبی رادرآن سپری می نمایند .مرزداران برای ما از اهمیت بالایی برخورداراست  وما درنظرداریم مرزداران را در اولویت های خود درسطح اول قراردهیم.مرزداران بلحاظ اداری وتجاری در حد متوسط است وساکنان مرزداران نه دوچار شلوغی ونه دوچار کم بود از این بابت هستند .مرزداران محله قدیمی نیست و به همین دلیل است که اجای هندسی خیابانهای آن از تناسب بالایی برخورداراست .مرزداران همه امکانات شهری را در حد مناسب وخوب داراست ودرهمهابعاد مرزداران را می توان خوب ارزیابی نمود.ما در همه ساعات و همه ایام بطور دائم در خدمت اهلی محترم مرزداران بوده؛هستیم وخواهیم بود . امیداست انشاالله بتوانیم در مرزداران خدمات خوب ومناسبی را ارائه دهیم تاساکنان مرزداران بیشتر احساس آرامش نمایند.

 

منطقه ۵:

پونک :

یکی از محلات منطقه پنج که از اهمیت بالایی برخورداراست پونک نام دارد .پونک فی مابین صادقیه وجنت آباداست .

پونک ازجمعیت شناور وجمعیت ثابت فراوانی برخورداراست لزا می توان آنرا (پونک) محله ای پرجمعیت خواند. جمعیت فراوان بخصوص در موضوع غیر ساکن آن موجب بالا رفتن تردد وبه طبع آن موجب ترافیک می گردد. از سوی دیگر بالغ بر %۳۰ از منطقه استفاده اداری وتجاری دارد که این نیز قابل توجه است .پونک از نواحی و محلات مهم منطقه پنج است ؛ زیرا به لحاظ اقتصادی در حد متوسط است. یک موضوع با اهمیت دیگر از پونک نوع ونحوء خیابان بندی و کوچه های آن است. سطح فرهنگ مردم منطقه (پونک) بالاست واز این حیث دارای شرایط خوب ومناسبی برای کار است. پونک به خاطر همه دلایلی که گفته شد برای ما دارای ویژگی خاص است ومابرای کاردراین منطقه (پونک) دارای برنامه دراز مدت هستیم.اهلی پونک می توانند در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشند مارا در کنارخود حس کنند.افتخارما این است که بتوانیم بهترین خدمات وسرویس دهی را در پونک ارئه دهیم.

 

صادقیه:

یکی دیگر از محلات مهم منطقه پنج که به لحاظ کسب وکار وتردد وجمعیت از جایگاه بالایی برخورداراست صادقیه است. صادقیه درجنوب منطقه پنج واقع گردیده و با داشتن ایستگاه مترو در آن مردم به سهولت به اقصی نقاتط شهر وحاشیه شهر دسترسی دارند.خیابان بندی  و کوچه های صادقیه از عرض وطول مناسبی برخورداربوده وازاین حیث خوب مهندسی شده است ولی در گاهی از ساعات شبانه روز از ترافیک سخت وسنگین برخورداراست .صادقیه در روان سازی حمل نقل شهری دارای اهمیت ونقش اساسی است اما به دلیل کم توجهی درسهعاتی چند از روز در آن دوچار سر درگمی می شویم.صادقیه از جمعیت شناور قابل توجهی بر خوردار است .جمعیتی از آن می گذرند جمعیتی درآن می آیند وعصر وغرب باز می گردند.تجارت وکسب وکار درصادقیه این محله را به لحاظ اقتصادی در جایگاه ویژه وخاصی قرار داده است . تا جایی که گاهی حمل بار لوازم اداری در آن از حمل دیگر بارها بیشتر است.ما سلها در صادقیه کار حمل ونقل وجابجایی اسباب ولوازم منزل انجام داده ایم وبه تمام نقاط آن اشراف کامل داریم .ضمن عرض احترام وارادت به اهالی وساکنان آن (صادقیه) خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با ما درخصوص جابجایی ونوع ونحوه اسباب کشی مشورت نمایید.

 

فردوس:

محله فردوس یکی دیگر از محلات دوست داشتنی منطقه پنج است.

محله فردوس را اقلب با نام بلوار فردوس می شناسیم لزا ما از واژه بلوار فردوس استفاده می نمایییم. بلوار فردوس در منطقه پنج به نسبت دیگر محلات اطراف خود کمتر مکان تجاری دارد اما ساختمانهایی باکاربری اداری در آن چندان کم نیست . لزا بلوارفردوس بیشتر اداریست تا تجاری . مهندسی وسازماندهی کوچه وخیابان های بلوار فردوس ازتناسب بالایی برخورداربوده وبه همین دلیل ترافیک در بلوارفردوس معمولا روان است.جمعیت ثابت در آن بیشتر از محلات اطراف آن است وبه همین دلیل است که ترافیک درآن(بلوارفردوس) کمتر احساس می شود.بلوارفردوس درست چسبیده به صادقیه است فلزا این محله (بلوارفردوس) نیز درجنوب منطقه پنج قراردارد.حمل ونقل در بلوارفردوس بسیار آسان تر از محلات اطراف آن است وما معمولا در جابجایی اسباب منزل و ادارات در آن مشکل چندانی نداریم .بلوارفردوس محله ایی متوسط به لحاظ مالی اما محله ایی غنی به لحاظ فرهنگی است.ما خدمت گذاران شما درمحله بلوارفردوس خواهیم ماند ودر هر ساعت از شبانه روز که نیاز باشد درکنار شما ساکنان بلوار فردوس هستیم.

 

 

 

 

 

اتوبار و باربری

به این مطلب امتیاز دهید ...